logoproviding
Follow us   English Türkçe
facebooktwitter

NY&Co, lüks segmentte sunduğu hizmetlerle büyüyor
(06 Ağustos 2014)

NY&Co'nun sahibi Nermin Yurtoğlu, "Turizm sektörüne yapılan her yatırımın Türkiye ekonomisine önemli katkı sağladığının farkına vararak çalışmalarımızı gerçekleştiriyoruz" dedi.

Turizm sektöründe uzun yıllar başarılı bir profesyonel olarak yer alan Nermin Yurtoğlu'nun sahibi olduğu NY Travel & Marketing Consultancy, (NY&Co) turizm sektöründe butik ve lüks oteller, restaurant zincirleri, hamam, katamaran ve mücevhere kadar oldukça geniş bir ürün grubuna yönetim, pazarlama ve marka danışmanlığı hizmeti veriyor.

Ele aldıkları ürünün yatırımından, açılışına, doğru hedef kitleye pazarlanmasından markalaşmasına kadar bir bütün olarak ele alıp, detaylı ve uzun soluklu çalışmalar yaptıklarını ifade eden Nermin Yurtoğlu "Biz turizm sektörüne yapılan her yatırımın Türkiye ekonomisi ve istihdamı için ne kadar önemli olduğunun farkında olarak çalışmalarımızı ve işbirliklerimizi gerçekleştiriyoruz" dedi. Son olarak SURA lüks oteller grubu ile anlaşan NY& Co bünyesinde Kaşıbeyaz Lezzet Grubu, Peace Boutique Hotel, İda Costa Hotel gibi markalar bulunuyor.

Aynı zamanda Istanbul SKAL, Gezginler Kulübü ve Uluslararası HCI (Hospitality Consulting International) ve CIM (Chartered Institute of Marketing) üyesi olan Nermin Yurtoğlu, Marka gazetesinde ve pek çok mecrada lüks turizm ve seyahat yazıları yazıyor, destinasyon pazarlaması konularında çalışmalar yapıyor.


Makalenin Orjinali : http://www.turizmdebusabah.com