DANIŞMANLIK HİZMETLERİMİZ

NY&Co. Global Consultancy olarak,  oteller ,restoranlar ,turizm sektöründe yer alan tüm işletmeler ve destinasyonlar için kısa ve uzun dönemli komple danışmanlık hizmetleri ve dijital pazarlama çözümleri sunuyoruz.

Sektörünüz ile ilgili sunduğumuz hizmetleri aşağıda detaylı bir şekilde bulabilirsiniz

OTEL DANIŞMANLIĞI

NY&Co. Global Consultancy olarak açılış aşamasında veya halen işletilmekte olan Otel ve Resort lar için;

Fiziksel ve operasyonel ihtiyaçlarının belirlenmesinden, yönetim stratejisinin oluşturulması ve ekiplerinin kurulmasına,

Yıllık Genel ve Pazarlama Departman bütçelerinin hazırlanmasına,

Doğru fiyat politikalarının oluşturulmasına, Geleneksel ve dijital pazarlama  konularında  danışmanlık hizmetleri vermekteyiz.

İşletmeniz için sadece bir danışman değil ,ekibinizin bir parçası ve güvenilir bir bir çözüm ortağınız olmak misyonu ile hareket etmekteyiz.

>

RESTORAN DANIŞMANLIĞI

Danışmanlık uygulamamızın her alanına ilham veren seçkin bir yemek ve mutfak tutkumuz ve uzun yıllara dayanan tecrübemiz deneyimlerimiz var.

Bu tutku yolculuğunda gönlünü, birikimini bu sektöre yatırmış olan Restoran ve Cafe işletmeleri için,

Açılış , Operasyon, Menü hazırlama ,Satış,Dijital Pazarlama ve PR konularında danışmanlık veriyoruz

>

ORGANİZASYON VE ETKİNLİK DANIŞMANLIĞI

Türkiye’ de özellikle gastronomi ve etkinlik sektöründeki organizasyonlarda tecrübe ,birikim eksiklikliği ve memnuniyetsizlik gözlemlemekteyiz

NY&Co olarak amacımız bu sektörlerin içinde yetişmiş, başarılı olmuş ve ve kariyer yapmış ekibimizle yurt içi ve uluslararası platformlarda işbbirliği yaptığımız işletmelerin beklentilerini göz önüne alarak etkinlik ve organizasyonlar düzenlemek.

Bu alanlarda başarılarıyla isminden söz ettiren öncü ve lider markalardan biri olmak.

>

EĞİTİM AKADEMİSİ

NY&Co.olarak hizmet sektöründeki tecrübelerimizin ışığında, işletmelerin başarılarının eğitimli ve bilgili ekiplere sahip olup olmadıklarının belirlediğinin  farkındayız.

Bu farkındalık ve sorumlulukla eğitim konusunu oldukça değerli buluyor, pek cok farklı başlık altında eğitimler organize ediyoruz

>

İSTANBUL' DA PAZARLAMA VE TEMSİLCİLİK OFİSİ

Türkiye pazarında ki potansiyel ve İstanbul sizin için oldukça önemli ancak doğru hedef kitlesine ulaşmak ve sürekli irtibatta olmakta zorluk mu çekiyorsunuz?

Geniş network ağımız ve İstanbul merkezinde bulunan ofisimiz ile markanızın daha geniş kitlelere doğru bir şekilde ulaşmasını sağlayabiliriz.

>

DESTİNASYON PAZARLAMASI

NY & Co, olarak destinasyonların pazarlamasının herhangi bir ürün pazarlamasından farklı olduğuna inanmakla birlikte , tüketicilerin dikkatini çekmek için ürünlerle rekabette bazi benzer pazarlama kuralların gecerli oldugununda farkındayız.

>

LÜKS ve BUTİK SEYAHATLER

İşimiz size özel ve lüks deneyimler tasarlamak,

NY & Co, benzersiz deneyimler yaratma fikriyle kuruldu, çünkü biliyoruz ki her bir misafirimiz seyahat ederken kendisine özel bir hayal ve deneyim istiyor .

Özel olarak hazırlanmış turlarımız, lüks hizmetlerimiz ve seçkin VIP alışveriş deneyimlerimiz aracılığıyla unutulmaz duygular yaratmayı bu nedenle çok seviyoruz

Bu amaçla hazırlanmış ilk programımızı İtalya‘nın en özel turlarına ayırdık.
VIP ve kişiye özel hizmeti,çok özel moda ve seyahat deneyimlerini kaçırmayın ..

Detaylar için tıklayınız..

>

Yeniliklerden ve duyurulardan haberdar olmak istermisiniz?