NY & Co, benzersiz deneyimler yaratma fikriyle kuruldu, çünkü her bir misafirimiz farklı hayal ve ihtiyaçlara sahiptir. Özel olarak hazırlanmış turlarımızla unutulmaz duygular yaratmayı amaçladık.Lüks hizmetler ve seçkin VIP alışveriş deneyimleri planladık

 

MİLANO

Dior VIP deneyimi (Roma’da da mevcuttur)

Dior, özel mağazasının kapılarını açtı. Bir kokteyl içtiğinde dünyadaki en önemli tasarımcılardan birinin yarattığı muhteşem kıyafetlerin tadını çıkarabilirsiniz! Talep üzerine sizin için bir ısmarlama takım giymek de mümkündür … günde moda, lüks ve cazibe

Ne zaman: İsteğe bağlı olarak her gün kullanılabilir

Zegna VIP için insan deneyimi

– Özelleştirilmiş kokteyl: İtalyan şarapları, çikolata (örn. Gobino veya Venchi) truffle veya tipik İtalyan yemekleri arasında seçim yaparak özel tatma deneyimi

– Ürünün olası özelleştirilmesiyle (deri aksesuarlar, bağlar, ayakkabılar vb.) Uzman bir zanaatkar tarafından bir ürün oluşturulması

– Bir uzman tarafından yapılan şekillendirme oturumu

– Gövde gösterisi

– Parfüm Uzmanı ile Parfüm Tadımı

– MTM Sunumu

Dış Konum

– Zegna showroom’unun ziyareti ve markanın tarihçesine giriş

– Yün Değirmeni veya Oasi Zegna’nın ziyareti

Armani Deneyimi

Spazio Armani’yi ziyaret et

Teatro Armani

Emporio Armani Café’de nezaket içkisi

Borgonuovo 21’de özel alışveriş

Alışveriş Turu

Milano’da alışverişe çıkın ve İtalyan Modasının başkentini keşfedin! Kişisel alışveriş deneyiminiz, dünyaca ünlü Quadrilatero D’Oro’da veya deneyimli kişisel alışverişçinizin sizi büyük marka mağazalarını ve göz ve stilinize daha iyi uyan küçük ve gizli butikleri keşfedeceği büyüleyici Brera ve Navigli bölgelerinde başlatabilir !

Ne zaman: Her gün yarım gün / tam günlük tur – Ulusal ve Dinî Tatiller ve Pazar günleri hariç.

Milano Moda Haftası
Küresel trend sahnesinde en hippest isimlerin pistlerinde, yalnızca moda dünyasına bağlanan olaylarla dolu bir takvim ve son olarak da yakın ve kişisel olarak yaşama şansı dikkat çekiyor. Kokteyl partileri, defileler ve sunumlar ile Milano Moda Haftası sırasında birinci sınıf Milan’ı yaşa.
Milano’yu, bizi etkilemeye yönelik düşüncelerin, trendlerin ve tahminlerin yaratıcı bir çekirdeğine dönüştüren ve yaşayan ve modayı ifade etme yolumuza dönüştüren bir tezahür. Stilist stüdyolarına özel özel ziyaretler. En yeni pist imalatlarını bizzat bizzat görme fırsatı kaçırmayın. Exclusive Fashion Tours – İtalya’daki Kişisel Alışverişçiler, size bir kez ömür boyu deneyim ve benzersiz hizmetlerle dolu bir paket sunmaktan gurur duyuyor.
Şartlar ve koşullar için sınırlı sayıda nokta mevcuttur, lütfen yönetimle iletişime geçin.
Bu hizmet sadece Milano Moda Haftası Bay / Bayan sırasında hem Sonbahar / Kış hem İlkbahar / Yaz aylarında Milano’da kullanılabilir. Kurallar ve koşullar geçerlidir.

İsteğe bağlı olarak daha fazla bilgi ve ayrıntılar

ROMA

Özel Maison Bulgari
Konuklar, Roma şehir merkezinden 20 dakika uzaklıktaki Bulgari atölyelerine eşlik edecekler ve tasarımcılar tarafından karşılanacak ve bir mücevherin yaratıcı sürecine yardımcı olacaklar. Zanaatkârlarla etkileşim kurma ve mücevher yapımının her adımında şahit olma şansına sahip olacaklar. Bu ilk bölüm yaklaşık bir saat sürer. Atölyelerden konuklar, Via Condotti’deki tarihi butikle karşı karşıya kalacaklar ve Peter Marino tarafından tasarlanan yeni özel alan olan Domus’un içinde eşlik edecekler. Burada, konuklar tasarımcıların sorumluları tarafından, marka geçmişinin tanıtılması, koleksiyonundan benzersiz nadir parçalar görülmesi ve tasarım sürecine yardımcı olması nedeniyle memnuniyetle karşılanacak.
Ne zaman: kalkış zamanı müvekkil takdiridir, ancak atölyeyi saat 20.30’dan sonra ziyaret etmek mümkün olmayacaktır. Bu deneyim hafta bitiminde kullanılamaz.

Dior VIP deneyimi (Milano’da da mevcuttur)
Dior, özel mağazasının kapılarını açtı. Bir kokteyl içtiğinde dünyadaki en önemli tasarımcılardan birinin yarattığı muhteşem kıyafetlerin tadını çıkarabilirsiniz! Talep üzerine sizin için bir ısmarlama takım giymek de mümkündür … günde moda, lüks ve cazibe
Ne zaman: İsteğe bağlı olarak her gün kullanılabilir ..

FLORANSA

Alışveriş Turu
Floransa, dünyadaki en önemli moda mazelerinin birçoğunun (Salvatore Ferragomo, Stefano Ricci, Emilio Pucci, Patrizia Pepe, Save TheQueen !, Roberto Cavalli vb.) Birer annesidir ve çoğu stil ve tarih yazmışlardır. halen bugüne kadar moda dünyasında standartları belirlemeye devam ediyor. Güzel tarihi merkez, dünyaca ünlü en meşhur tasarım butiklerine ev sahipliği yapmaktadır ve heyecanlar ve heyecanlar arayan konuklar için mükemmel bir cennettir. İsteğinize bağlı olarak dolabınızı yenilemek veya genişlemek için, Kişisel Alışverişlerimiz sizi yoğun bir alışveriş kaçamağına götürsün. Özel Moda Turları – İtalya’daki Kişisel Alışverişçiler, bu günün en iyi alışverişini yapacak, Floransa’daki en iyi butikler arasında rehberlik edecek ve size öğüt verecek, yalnızca tüm arzularınızı ve ihtiyaçlarınızı karşılayacak.

Ne zaman: Her gün yarım gün tur kullanılabilir – Ulusal ve Din Bayramları ve Pazar günleri hariçFloransa’da moda: zanaat dükkanları, Ferragamo Müzesi ve

Deri Okulu
Floransa’yı keşfetmek için kişisel bir alışveriş yapan ve sanat ve zanaat mağazaları ile bir gün boyunca: kuyumcular, moda mağazaları, küçük butikler ve yerel zanaat mağazaları. Sabahları, deneyimli bir kişisel alışveriş yaparak verdiği kıymetli önerileri ile alışveriş turunun keyfini çıkaracaksınız. Öğleden sonra Ferragamo Müzesi’ni veya Eski İpek Fabrikasını ziyaret edeceksiniz: Tüm moda mağdurları için 3 şart! Tur size özel bir alışveriş deneyimi sunmak için özel ihtiyaçlarınıza göre özelleştirilebilir.
Ne zaman: Tam gün tur Pazartesi’den Cuma’ya her gün yapılabilir – Ulusal ve Dini Tatilleri hariç

Özel Floransa Turu: Sanat ve Zanaat atölyesi

Tur, tutkusu, geleneği ve kuşaktan kuşağa paylaşılan tecrübelerle üretilen Made in Italy’in gerçek özünü yaşamanıza izin vermeyi amaçlıyor
Floransa’nın zanaat turu, kentin en ünlü zanaat dükkanlarını keşfetmek ve Santa Croce Kilisesi ile deri okulunu ziyaret etmek için bilinmeyen sokakları ve meydanları keşfetmek için geçmişe yapılan bir yolculuk! İşyerindeki esnafa bakan bir zanaat atölyesine katılma şansınız da olacak
Ne zaman: Half günlük tur Pazartesi’den Cuma’ya her gün kullanılabilir – ulusal ve dinî bayramlar hariç

Floransa’da Alışveriş ve Rahatlık

Floransa’daki gerçek bir spa ve alışveriş deneyimini, Floransa’nın en şık mağazalarını gösterecek yerel bir kişisel alışveriş yaparak yaşayın!
Bakışınız için özel önerilerden yararlanın, şehir merkezinin Rönesans sokaklarında alışverişe çıkın, büyük marka vitrinlerinin pencerelerine bakın ve gerçek İtalyan tasarımı kıyafet, ayakkabıları ve aksesuarlarını satın alın.
Sabah en şık dükkanlar ve Floransa butikleri arasında geçirdikten sonra, şehrin en iyi spa merkezlerinden birinde bir masaj ile rahatlayın.
Ne zaman: Half günlük tur Pazartesi’den Cuma’ya her gün kullanılabilir – ulusal ve dinî bayramlar hariç

Alışveriş ve Şarap Tadımı
Herkes, Toskana’nın lezzetli bir yemek ve şarap tadımı için en ünlü yerlerden birinin, her şeyden önce Chianti bölgesinde olduğunu biliyor. Ancak, kaçınız Floransa’nın Gucci, Ferragamo, Roberto Cavalli ve Pucci gibi önemli moda markalarının doğduğu yer olduğunu biliyor mu? Florence & Chianti’deki bu özel alışveriş ve şarap turu sırasında Toskana’nın otantik yanını karakterize eden bu iki önemli yerel geleneği keşfedeceksiniz!

Ne zaman: Half günlük tur Pazartesi’den Cuma’ya her gün kullanılabilir – ulusal ve dinî bayramlar hariç

VENEDİK

Karnaval Maskesi Atölyesi

En eski karnaval maskesi stüdyosundan birinde, kendi maskesini kullanarak, Venedik’teki en eski el sanatlarının sırlarını açığa çıkarabilirsiniz. Tipik bir Venedik maskesinin nasıl yapıldığının kısa bir açıklaması. Katılımcılar tarafından seçilenler gibi maskeler oluşturmak için kullanılan en az 800 yıllık tekniktir! Venedik’teki maskelerin en önemli modelin açıklamasıyla birlikte tanımlanması pratik bölüm tarafından izlenecektir. Katılımcılar, geleneksel Venedik maskeleri, tiyatro maskeleri (Commedia dell’Arte), Venedik Karnavalı maskeleri, çocuklar için maskeler ve daha pek çok çeşit beyaz papier-maske maskelerini 50’den fazla model bulacak. Atölyemizde kullandığımız gibi, 7’den fazla farklı tekniğin seçimi de var. Bu teknikler çok etkili ancak basittir, böylece katılımcılar, gerekirse eğitmenin yardımıyla daima istenen sonuca ulaşacaktır.
Teknikler açıklandıktan sonra katılımcılar kendi maskelerini özgür ve yaratıcı bir şekilde süslemektedir. Bu yaratıcı aşama, ancak küçük bir yardıma ihtiyaç duyarsanız, ilham vermeye yardımcı olabilecek bitmiş maskelerin örnekleri ve fotoğrafları var. Bu etkinlik, gruplar için de mevcuttur – talep üzerine fiyatlar.
Ne zaman: Etkinlik en az yaklaşık 2 saattir ve her gün kullanılabilir. Buluşma noktası maske atölyesinde (Venedik şehir merkezi)

Murano Cam Atölyesi
Otelinizde özel bir su taksi ile kalkın ve Murano adasına geçin. En ünlü Murano Cam Fabrikası’ndan birinin ziyareti. Turdan sonra katılımcılar bir atölyeye katılırlar. Cam boncuk dünyasındaki bu deneyim sırasında, katılımcılar mevcut birçok model arasından seçim yaparak kolye, bilezik, küpeler ve anahtarlık gibi kendi nesnelarını yaratacaklardır. Başlamadan önce pratik bölümde camın kökeni hakkında kısa bir bilgi verilecek ve kullanılan işlemler ve ekipman gösterilecektir.
Yaratıcı kuyumculuk, tüm katılımcılara eşsiz ve orijinal bir cam imalatı yapmalarında yardımcı olacaktır. Katılımcılar, yendi, yeraltı, ezilmiş, renkli, çiçekli ve diğerleri gibi farklı tekniklerle hazırlanmış çok çeşitli cam boncuğa sahip olacaklar ve bu numaralar bireysel öğenin değerine göre atanmış numaralı farklı kategorilere bölünecek. .
Kursun sonunda, her katılımcının yaratılan nesneyi getirmesine izin verilir.

Ne zaman: Etkinlik en az 1.30 saat sürer ve her gün kullanılabilir. Buluşma noktası otel Amalfi Sahili’ndedir

AMALFİ KIYILARI

Limoncello tadımı ve zanaat dükkan turu ile Amalfi Coast özel tur
Amalfi Sahili’ni keşfetmek için tam gün özel tur: moda butikleri, zanaat mağazaları ve limoncello tadımı arasında eski geleneklerini yaşayın! Cammeo ve Museo della Tarsia (Ahşap Oyma Müzesi) üreten mücevher zanaat mağazaları ile Sorrento’yu ziyaret edeceğiz, o zaman bir Limoncello tadımı için Amalfi’ye gidiyoruz.
Ne zaman: Her gün tam günlük tur – Ulusal ve Din Bayramları hariç. Napoli, Sorrento, Vietri, Amalfi, S. Agata’dan hareket
Seyahat şubesi İtalya’nın özel turlarına odaklanmıştır
Dayak yollardan deneyim isteyen VIP müşterileri için tasarlanmış

VENEDİK

St. Mark Vaftizhanesi ve Doge Sarayı Gece

Venedik Patriği ve Venedik Belediyesi ile özel bir anlaşma ile, Venedik’teki en seçkin ve eşsiz deneyimlerden biri olan St. Mark’s Basilica ve Doge’s Palace’nın özel bir akşam ziyareti düzenleyebiliriz.
Özel ziyaretler, saat 07.00’den itibaren talep edilebilir. Önerimiz yemek öncesi “özel dokunuş” olarak kullanılmasıdır.

Doge Sarayı’nın Yardındaki Akşam Yemeği veya                                   Guggenheim Koleksiyonu Eşliğinde Kokteyl

Özel anlaşma sayesinde Doge’s Palace’da veya Guggenheim Koleksiyon Müzesi’nde unutulmaz en seçkin yemekler veya kokteyller düzenleyebilirsiniz (küçük gruplar / teşvik için önerilir) en iyi catering hizmetleri.
Mark’s Baslica ve Doge’nin Sarayı’ndaki hat bilet girişini geçin
Uzun kuyruklardan kaçının ve kendi barışınızda veya lisanslı tur rehberinizden biriyle Venedik’in güzelliklerinin tadını çıkarın.

Cicchetti ve Bacari’yi keşfederek Venedik’te Özel Yemek ve Gezi Turu

Venedik’in güzelliklerinin ve anıtlarının keyfini çıkarın … ancak tipik yiyeceklerini tadmayı unutmayın: balık ve beyaz şarap, daha iyi Cicchetti olarak bilinir!
Özel Venedik yürüyüş turu: Gondol gezisi ile dayak yoldan uzakta bir Venedik keşfetmek
Lisanslı rehberimiz sayesinde yerel olarak gerçek Venedik’i keşfedebilir ve “su şehri ve sevginin tadını çıkarmanın en romantik yollarından biri olan 30 dakikalık özel gondol gezintisi ile turu sona erdirebilirsiniz”

Gondol Atölyesi
17. yüzyılda ilk açılan küçük gondollu bir tekne olan yerel “Squero” ya ziyarete gerçek Venedik’i göz atın. 16. yüzyılda Venedik’te yaklaşık 10.000 gondol vardı. Bugün 350’den fazlası var ve gondoliere’nin işi, halen, yüzyıllar boyu babadan oğula geçilen coveted bir meslektir. Turu özel Gondol gezmeye bırakın.

Amarone Şarap turu, Verona ve Garda Gölü’nü keşfetmek

Valpolicella, İtalya’nın en önemli şarap bölgelerinden biridir ve ünlü Amarone şaraplarının evidir. Romeo ve Juliet’in doğu şehri ve Garda Gölü’nün doğusu olarak ünlü tarihi Verona kentinin hemen kuzeybatısında bulunan Venedik’ten de ulaşılabilir.

MİLANO

Ferrari kullan
Heyecan verici ve eşsiz bir deneyim. Tarih boyunca bir Supercar kullan
Maranello sokakları ve unutulmaz canlı heyecanlar yaşatıyor. Personelimiz çeşitli dillerde konuşmaktadır ve mesleki faaliyetleri ve güvenliği garanti eden dikkatli bir şekilde yardımcı olacaktır. En az 10 ila 120 dakika sürüş deneyimi. Yerel yemeklerin tadına bakmak, Ferrari Müzesi’ni keşfetmek, tepedeki kasabaları sürmek ya da gerçek bir Hızlı Yol’da gezmek ve sürüş deneyimini ve Maranello ve Modena’daki helikopterle uçan adrenalini birleştirmek de mümkündür.

En büyük İtalyan Futbol Maçı’na katılın
VIP SKY BOX (en fazla 20/27) kişideki bir İtalyan Futbol Maçının duygularını yaşayın, bunun içerdiği şeyler:
* Sky Lounge 2 alanından erişim
* Sky Box’ın önünde koltuklar
* Tekli TV ekranlı deri koltuklar
* Kişisel Hostesler
* Özel catering, önce, sonra (yarım saat) ve maçtan sonra
*Özel banyo
*Otopark
Lake District bölgesini keşfedin: Garda Gölü, Como Gölü ve Maggiore Gölü
İtalyan Gölü bölgelerinin el değmemiş doğa güzelliğini keşfedin ve dağların eteklerinde ve göl boyunca uzanan şık villaları ve kaleleri keşfedebilir, ayrıca Sirmione’nin nefes kesici Roma Harabeleri’nden Garda Gölü’ne bakmaktadır.

İsviçre Alpleri, Lugano ve FoxTown Outlet

Milan, İsviçre’nin yakınında, İtalya’nın en kuzey şehirlerinden biridir; bu nedenle Alplerin yüksek tepelerine, büyüleyici Lugano kasabasına ve seçkin FoxTown alışveriş caddesine kolayca erişebilirsiniz.

Turin: truffles avcılık ve lezzetli çikolata
Turin, gurme spesiyaliteleri, trüf avcılığı ve dünyaca ünlü bir çikolata olan Gianduiotto ile ünlü büyüleyici ve daha az bilinen bir şehir.

Vatikan Müzelerinde kahvaltı veya akşam yemeği

Ziyaretçiler, müzeleri resmi olarak resmi olarak kapalıyken Müzeye girme fırsatı buluyor ve özellikle Amerikan usulü açık büfe kahvaltının veya bir akşam yemeğinin, özellikle kendileri için ayrılmış bir masanın keyfini çıkarabiliyorlar. Ardından ziyaretçiler müzeleri keşfetmek için özel rehberlerini bulacaklar, açılış saatlerinin kaosundan uzak olacaklar.
Gizli Vatikan Müzeleri: halka kapalı alanlar keşfetmek
Müze alanlarına girmeye izin veren ilk rehberli tur normalde halka kapalı. Niccolene Şapeli’nin veya Bramante Merdiven’in veya Meclis Masasının olağanüstü açılışı, Pio Clementino Müzesi, Candelabra Galerisi, Haritalar ve Goblenler Odası ve Manzara Odası ile açılan değerli ve eşsiz bir güzergahı zenginleştirecek ve Raphael Odaları, Sistine Şapeli ile sonuçlandı.
Seçkin yerlerde ve Soylu Saraylarda yemek porsiyonu ve meze
Şefimizle makarna ve pizza pişirmeyi, seçkin yerlerde, soylu saraylarda ve Roma kırsalında çevrili villalarda nasıl pişireceğinizi öğrenin.
Kolezyum ve Vatikan Müzeleri, hat biletlerinin girişini atlar
Uzun kuyruklardan kaçının ve Roma’nın güzelliklerini kendi huzurunuzda veya lisanslı rehberimizden biriyle tadını çıkarın.

Vespa ve Fiat 500 Vintage turnesi
Viyolonsel bir Vespa motosikletine veya Fiat 500 otomobiline binip, La Dolce Vita’nın tüm tonlarının tadını çıkararak Roma’yı keşfedebilirsiniz.
Castelli Romani: yemek & şarap tadımı
Roma’dan araba ile sadece 30 dakika, Romanella denilen tatlı ve köpüklü kırmızı şarap ve söğüşlerle ünlü üzüm bağları ve “fraschette” (yerel restoranlar) ile dolu Castelli Romani’nin alanı yükselmektedir.

Cerveteri ve Tarquinia Roma Ören Yeri
Etrüsklerin antik kalıntıları ile ünlü Cerveteri ve Tarquinia’ya ulaşana kadar Roma Romani’nin alanı yükselmektedir.
Cerveteri ve Tarquinia Roma Ören Yeri

FLORANCE
Chianti Hills’de Yiyecek ve Şarap Turları veya Pişirme Sınıfı: Soylu ailelerin bağlarını ve şarap mahzenlerini keşfetmek
Chianti, dünyaca ünlü şarapları ile aynı zamanda benzersiz ve büyüleyici atmosferi için de ünlüdür. Floransa’lı bir günlük geziyle nazik tepeleri, bağları ve şarap mahzenlerini keşfedin. Yiyecek & şarap turlarımız, seçkin bölgelerde ve soylu emlakta gerçekleşir. Pişirme sınıfını düzenlemek de mümkündür.

Floransa ve Toskana’daki Seyahat ve Fotoğrafçılık
Fotoğraf, gerçek bir İtalya hakkında daha derinlemesine bilgi edinmek isteyenler için son derece esnek bir konudur ve anahtar bir araç olabilir. Profesyonel bir fotoğrafçı tarafından yönlendirilen şarap gezileri, Toskana için özgün ve çok ilginç bir yaklaşım olabilir. Floransa’da profesyonel bir fotoğrafçı ya da Chianti klasik alanında rehberli bir şarap ve fotoğraf turu arasından seçim yapın.

Uffizi Hat biletlerinin girişi atla
Uzun kuyruklardan kaçının ve kendi barışınızda veya lisanslı tur rehberinizden biriyle Floransa’nın güzelliklerinin tadını çıkarın.
Pisa ve Lucca hat biletlerinin girişinde atlamak
Hat bilet girişini atlayarak Pisa ve dünyaca ünlü Eğik Kule’yi ziyaret edin. Sonra Lucca’da, Floransa yakınlarında büyüleyici ve daha az bilinen bir ortaçağ kasabasında düzenlenen bir foodie turunun tadını çıkarın.
Toskana’nın ortaçağ kasabaları: Siena, Montepulciano, Pienza, San Gimignano
Eski antik anıtlar ve şarap mahzenleri bakımından hala korunmuş ve çekici olan Toskana’nın en iyi ortaçağ kentlerini keşfedin.

Carrara ve Lardo di Colonnata mermer mağaraları
Michelangelo’nun mermerleri başyapıtları için seçtiği mağaraları keşfedin. Mağaraların beyazı şaşırtıcı ve göz kamaştırıcıdır, panorama gerçekten benzersizdir. Ama her şeyden önce dünyaca ünlü Lardo di Colonnata’nın tadına bakabilirsiniz

Bologna: foodie cenneti
Bologna, sanatın ve tarihin zengini bir şehirdir, ancak yemekleri için de ünlüdür: tortellini (et ile doldurulmuş makarna), çiğ ham, Modena ve Parmesan’ın balzamik sirkesi … Sadece azını söylemek için! Tur sırasında yalnızca yiyecek tadı değil, fabrikaları ziyaret edeceksiniz ve bu dünyaca ünlü ürünlerin nasıl yapıldığına hayran kalacaksınız.
Güney İtalya ve Sicilya
Amalfi Kıyısı boyunca seramik atölyesi
13. yüzyıldan kalma eski seramik tarihi, folklorik hikayeleri ve felsefesi hakkında profesyonel bir fırında kalıplama, şekillendirme ve fırınlama hakkında bilgi edinin. Haftanın sonuna kadar kendi renkli seramiğiniz var ya da evinizde sunabiliyoruz
Amalfi Sahili ve Kafri boyunca yelken
Amalfi Sahili ve Capri adasının eşsiz güzelliklerini tekne ile kıyaslamaktan, sahilden birkaç metre uzaktaki yelkenlilerden keşfetmek ve bölgenin doğal ve yapay şaheserlerinin benzersiz vizyonlarına sahip olmak için daha iyi bir yol bulunmamaktadır. Amalfi Sahili’nin yer çekimine meydan okuyan dikey kasabalara ya da kıyılarını çevreleyen deniz mavisinin sonsuz gölgesine tanık olmak için daha iyi bir yol yoktur …. ve cennette unutulmaz yüzmenin keyfini çıkarabilmesi için daha iyi bir an yoktur. . Çok çeşitli tekne ve yat kullanılabilir

Lüks konaklama deneyimi: Puglia’da bir Trullo’da ya da Matera’da bir Mağarada uyumak
Hiç kimse Matera’daki bir mağarada ve Alberobello’daki bir trulloda uyumak için fırsatını kaçırmamalı. Günümüzde bu antik ve büyüleyici konaklama birimleri lüks bir dokunuşla, özel yüzme havuzuyla ve modern yaşam tarzının tüm konforuyla yenilenmiştir.
Napoli yemekleri ve gizemleri arasında
Pizza icadı için değil, aynı zamanda zanaatkâr, dini gelenekler, cribs, folklor ve mavi deniz ile ünlü en otantik ve kaotik İtalyan şehirlerinden birini keşfedin!
Vesuvio, Solfatara ve su altı şehri Baia
Pozzuoli ve Vesuvio’nun Solfatara’sı şüphesiz İtalya’nın en ilginç yanardağlarıdır. Nefes kesen ve ay manzarasına hayran olun, ardından mavi kristalin denizle ulaşın ve özel bir tekneye binerek, sualtı kenti Baia’ya ve Roma kalıntılarına, mozaikleri ve heykellerine hayran kalınEtna Jeep Turu
Yanardağın yamacından 2000 metreye kadar, dünyadaki Unesco mirası olan

Tapınak Vadisi ve Piazza Armerina
UNESCO tarafından Dünya Mirası ilan edilen iki ana Sicilya bölgesini, Agrigento’daki Tapınak Vadisi’ni ve Piazza Armerina’daki Villa Romana del Casal’ı keşfedin. Tarihe ve sanata, heybetli sütunlar, tapınaklar ve mozaikler arasında kalan bir gün.

Sıracusa, Taormina ve Noto
Sicilya’nın en güzel şehirlerinden üçünü ziyaret edin, doğal çevrenin güzelliğini ve kültürel ve sanatsal mirasını takdir etme şansı.
Etna Jeep Turu
Yanardağın yamacından 2000 metreye kadar, dünyadaki Unesco mirası olan Etna Doğal Parkı’nın en güzel yerlerini ziyaret edeceksiniz.Etna Jeep Turu
Yanardağın yamacından 2000 metreye kadar, dünyadaki Unesco mirası olan Etna Doğal Parkı’nın en güzel yerlerini ziyaret edeceksiniz.

Palermo’da yemek turu
Palermo sokak yemekleri ve bit pazarları şehridir, yerel lisanslı rehberimizle yeni tatlar keşfedebilirsiniz

Yeniliklerden ve duyurulardan haberdar olmak istermisiniz?