OTEL DANIŞMANLIĞI

Türkiye’nin en büyük sektörlerinden biri ‘Turizm’ olsa da, hızla artan otel sayısına bakıldığında akla ister istemez ilk gelen soru arz-talep dengesinin durumu olmaktadır.

Sunulan yatak kapasitesi ile konaklayan misafir sayısının oranı oldukça önemlidir ve maalesef turizm sektöründe özellikle son yıllarda yaşanan krizlerle birlikte bu oran hiç iç açıcı görünmemektedir.

Gelen turist sayısındaki düşüş , yaşanan ekonomik krizler ve bunlara rağmen pazara giriş yapan onlarca otel, sektörü oldukça olumsuz etkilemektedir.

Özellikle konu hizmet sektörü olduğunda sunulan hizmetin standardından, fiyatlarınızdan taviz vermeye başladığınızda  uzun dönemde toparlanabilmek hiç te kolay olmamaktadır.

Bu durum ancak doğru bir pazarlama ve satış stratejileri oluşturmak, sıkı bir gelir ve gider kontrolü yapmak ile mümkün olabilmektedir.

NY&Co olarak biz, dijital ve geleneksel pazarlama, yönetim,bütçeleme, personel eğitimleri , yurtdışı ve yurt içi tanıtım desteğimizle ve  tecrübemizle birlikte otel sektörüne danışmanlık hizmetleri ve özel çözümler sunmaktayız.

Konaklama sektörü ve Otel Danışmanlık  konularında sunduğumuz hizmetlerimizi konu başlıkları olarak aşağıda bulabilirsiniz.

Yeniliklerden ve duyurulardan haberdar olmak istermisiniz?