HİZMETLERİMİZ

NY&Co. Global Consultancy olarak,  oteller ,restoranlar ,turizm sektöründe yer alan tüm işletmeler ve destinasyonlar için kısa ve uzun dönemli komple danışmanlık hizmetleri sunuyoruz.

Sunduğumuz hizmetleri aşağıda detaylı bir şekilde bulabilirsiniz

OTEL DANIŞMANLIĞI

NY&Co. Global Consultancy olarak açılış aşamasında veya halen işletilmekte olan Otel ve Resort lar için;

Konsept planlaması,fiziksel ve operasyonel ihtiyaçların belirlenmesi, yönetim stratejisinin oluşturulması, Ekip kurulması,Yıllık Genel ve Pazarlama Departman bütçelerinin hazırlanması,

Doğru fiyat politikalarının oluşturulması, Geleneksel ve dijital pazarlama , markalaşma,Turquality Danışmanlığı konularında hizmet vermekteyiz.

İşletmeniz için sadece bir danışman değil ,ekibinizin bir parçası ve güvenilir bir bir çözüm ortağınız olmak misyonu ile hareket etmekteyiz.

>

RESTORAN DANIŞMANLIĞI

NY&Co. Global Hospitality Co. olarak, danışmanlık uygulamamızın her alanına ilham veren seçkin yemek ve mutfak tutkumuz ve uzun yıllara dayanan tecrübemiz ve oldukça deneyimli bir ekibimiz var.

Bu tutku yolculuğunda gönlünü, birikimini bu sektöre yatırmış olan Restoran ve Cafe işletmeleri için bütünsel anlamda danışmanlık hizmeti veriyoruz. Hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için tıklayınız.

>

SÜRDÜRÜLEBİLİR TURİZM DANIŞMANLIĞI

NY&Co.Global Hospitality Co. Danışmanlık olarak bizce Turizmde Gelecek ancak  Sürdürülebilir Turizm ile mümkündür.

Bu nedenle, 15 yıla yakın süredir danışmanlık hizmeti verdiğimiz otel, restoran , destinasyon ve turizm işletmeleri  için turizm sektörünün sürdürülebilir gelişimine katkıda bulunurken yerel toplulukları ve çevreyi koruyarak  geliştirmeyi amaçlamaktayız.

>

OUTSOURCE SATIŞ VE PAZARLAMA HİZMETLERİ

NY&Co. Global Hospitality Co., konaklama ,restoran sektörü ve turizm işletmelerine Satış ve Pazarlama ve Pazarlama İletişimi ihtiyaçlarına dış kaynaklı bir temelde eksiksiz bir çözüm sunar.

Outsource Pazarlama ve Satış Hizmetlerimiz Açılış öncesi satış ve pazarlama planlaması, pazarlama planı geliştirme ve pazarlama fizibilite çalışmalarından kilit Satış ve Pazarlama ve Pazarlama İletişimi Yöneticilerinin işe alınmasını ve ileri süreçlerin tamamını kapsar.

Detaylı bilgi almak için arayınız.

>

ORGANİZASYON VE ETKİNLİK DANIŞMANLIĞI

Yüksek iş deneyimi ve farklı ,kaliteli hizmet anlayışıyla pek çok sektörde kendine sağlam bir yer edinmiş olan NY&Co. Global Hospitality Consultancy, oluşturduğu saygın iş dostluklarını en büyük ve en önemli kazancı olarak görmektedir.

Türkiye sektörün içinde yetişmis ve kariyer yapmış ekibimizin yanısıra işletmenizi marka olmaya taşıyacak brand ambassador, Influencer ile işletmenizi öncü ve lider markalardan biri olmasını hedefleylerek ,yurt ici ve uluslararası platformda bilinirliğinizi sağlamak için etkinlik ve organizayonlar yapmaktayız.

.

>

EĞİTİM AKADEMİSİ

NY&Co.olarak hizmet sektöründeki tecrübelerimizin ışığında, işletmelerin başarılarının eğitimli ve bilgili ekiplere sahip olup olmadıklarının belirlediğinin  farkındayız.

Bu farkındalık ve sorumlulukla eğitim konusunu oldukça değerli buluyor, pek cok farklı başlık altında eğitimler organize ediyoruz

>

İSTANBUL' DA PAZARLAMA VE TEMSİLCİLİK OFİSİ

Türkiye pazarında ki potansiyel ve İstanbul sizin için oldukça önemli ancak doğru hedef kitlesine ulaşmak ve sürekli irtibatta olmakta zorluk mu çekiyorsunuz?

Geniş network ağımız ve İstanbul merkezinde bulunan ofisimiz ile markanızın daha geniş kitlelere doğru bir şekilde ulaşmasını sağlayabiliriz.

>

DESTİNASYON PAZARLAMASI

NY & Co, olarak destinasyonların pazarlamasının herhangi bir ürün pazarlamasından farklı olduğuna inanmakla birlikte , tüketicilerin dikkatini çekmek için ürünlerle rekabette bazi benzer pazarlama kuralların gecerli oldugununda farkındayız.

>

LÜKS ve BUTİK SEYAHATLER

İşimiz size özel ve lüks deneyimler tasarlamak,NY & Co, benzersiz deneyimler yaratma fikriyle kuruldu, çünkü biliyoruz ki her bir misafirimiz seyahat ederken kendisine özel bir hayal ve deneyim istiyor .Özel olarak hazırlanmış turlarımız, lüks hizmetlerimiz ve seçkin deneyimlerimiz aracılığıyla unutulmaz duygular yaratmayı bu nedenle çok seviyoruz .Bu amaçla hazırlanmış  özel turlarına ayırdık.

Worldwide Prefferred Partner’ı olduğumuz Anantara Hotels Resorts and Spas markasının bulunduğu Maldivler, Mauritus, Malaysia, Tayland, Vietnam, Umman, Katar, Dubai,Tunus’a kadar VIP ve kişiye özel hizmeti, çok özel moda ve seyahat deneyimleri için özel turlar düzenliyoruz ..kaçırmayın .

Detaylar için hemen arayın..

>

Yeniliklerden ve duyurulardan haberdar olmak istermisiniz?