NARKÖY ECOLOGIC HOTEL & ORGANIC FARM

Değerli Üyelerimiz ve Takipçilerimiz,

NY&Co olarak, life styleve sürdürülebilirlik konularında uzmanlaşmış bir pazarlama danışmanlık firması olarak, NARKÖY ECOLOGIC HOTEL & ORGANIC FARM  ile iş birliği başlatmaktan heyecan duyuyoruz!

Narköy‘ ün benzersiz özelliklerini vurgulayarak, organik tarımı, ekolojik konutları ve doğal yaşamı ön plana çıkarmayı hedefliyoruz. NY&Co olarak, kapsamlı pazarlama stratejilerimizle Narköy’ü daha geniş bir kitleye ulaştırmak için kararlıyız.

Bu işbirliğinin Narköy’ün ziyaretçilerine ve doğa severlere daha fazla değer ve fırsat sunacağına inanıyoruz. Doğa ve sürdürülebilir yaşam destekçileri olarak, Narköy’ün öne çıkan özelliklerini ve yaşam tarzını vurgulamak için heyecanla çalışacağız.

NY&Co olarak, Narköy ile birlikte ve daha güçlü bir biçimde daha yeşil, daha sürdürülebilir ve daha bilinçli bir gelecek için çalışmaya devam edeceğiz.

Saygılarımızla,

NY&Co Ekibi

NARKÖY ECOLOGIC HOTEL & ORGANIC FARM HAKKINDA

Narköy, Nar Eğitim ve Danışmanlık Merkezi’nin eğitim odaklı sürdürülebilir turizm merkezi ve organik tarım çiftliğidir.

Narköy,insanın doğaya bağlı kalmasını prensip edinerek , eğitim odaklı bir merkez olarak çağdaş bir çiftlik ve otel mantığıyla yaşamakta ve hizmet vermektedir.

Ormana, ağaçlara, toprağa, gökyüzüne farkındalık yaratacak perspektiflerden oluşan, sürdürülebilir yaşam modellerinin geliştirildiği, ekolojik yaşamı yakından tanımayı ve deneyimlemeyi isteyen herkesin faydalanabileceği bir ‘eko-otel’ olan Narköy,14 oda, aile ve grup konaklama üniteleri, organik çiftlik yemeklerinin pişirildiği restoran, açık ve kapalı derslikler, organik tarım çiftliği, muhteşem bir orman ve doğanın sürprizlerini sunan Narköy’de, çeşitli eğitim, aktivite ve atölye çalışmalarına katılmak, sevdiklerinizle doğanın kalbinde bir tatil geçirmek ya da iş arkadaşlarınızla karmaşadan uzakta proje geliştirmek ve çalışmak mümkün.

Narköy aynı zamanda bir organik tarım çiftliği ve eğitim yerleşkesi… Sürdürülebilir enerji kullanımının esas olduğu Narköy’e ait yapılar, düşük karbon ayak izine sahip hafif çelik sistemi ile inşa edilerek, her ölçekte geri dönüşümlü ve doğal içerikli malzemelerle oluşturulmuş.

Narköy’ün en önemli diğer özelliği ise halen kayıtlı 1259 çeşit ata tohumuyla dünyanın en önemli tohum banka­larından birinin burada olması..

NARKÖY’de görüşmek dileğimizle…

Yeniliklerden ve duyurulardan haberdar olmak istermisiniz?