NY & CO. DÜNYANIN İLK ve EN İYİ VR TEKNOLOJİ YARATICISI VRESORTS MARKASININ TÜRKİYE PARTNER ‘I OLDU

VRESORTS HAKKINDA

VResorts, ileri teknoloji ile sürükleyici bir seyahat deneyimi geliştirmek için sanal gerçekliğin gücüne inanan dünyada ilk kez VR teknolojisini konaklama sektöründe kullanan şirketidir.
VRESORTS, VR ( sanal gerçeklik) teknolojisi kullanılarak seyahatin (önceden) deneyimlenmesini kolaylaştırmak amacıyla 2018 yılında Singapur’da kurulmuştur.
Hızla gelişen teknoloji dünyayı ve seyahat sektörünü değitirip dönüştürürken,VResort’un bu deneyimleri güvenli ve hepsinden önemlisi olabildiğince eğlenceli hale getirmek olan misyonu ise hiç değişmedi.
Üretim ekibinde National Geographic ve Discovery Channel ‘ın tecrübeli isimlerinin de yer aldığı VResort ,sınıfının en iyisi VR otel veya destinasyon hikayesini yapma konusunda şu an pazarın en büyük, en güvenilir markası durumdadır.

 

VRESORTS DÜNYANIN İLK VR TEKNOLOJİSİ ÜZERİNDEN OTEL REZERVASYON SİSTEMİ PLATFORMUNU HAYATA GEÇİRDİ

 

VR ( Virtual Reality) Arttırılmış Gerçeklik Teknolojisinin yaratıcısı olan  ve Türkiye partner’ı olmaktan gurur duyduğumuz VRESORTS markası müthiş bir yeniliğe daha imza attı ve kullanıcıların dünyanın neresinde olursa olsunlar VR teknolojisi üzerinden diledikleri otellere rezervasyonlar yapabilmeleri sağlandı..

Özellikle pandemi nedeniyle teknoloji kullanımının artışı ve kullanıcıların pek çok şey gibi seyahatlerininde dijital platformlar üzerinden gerçekleştirmek istemeleri ancak bunun yanısıra gitmek istedikleri otel ve destinasyonlarıda daha iyi anlamalarını sağlayan eşsiz VR teknolojisi nin sayısız faydasına bir de tüketicinin diledikleri zaman diledikleri yerdeki otel ve tatil köyleri için rezervasyon yapabilme avantajı VRESORTS ün bu yeniliği sayesindekazanılmış oldu.

Bu teknolojiyi edinen oteller ise oldukça karmaşık olan dijital teknoloji dünyasında farklılık yaratarak rakiplerine karşı büyük avantaj sağlayabilecekler.

Konu ile ilgili olarak VRESORTS tarafından yapılan duyuruyu bu linkten detaylı olarak inceleyebilirsiniz.

                      VRESORTS DÜNYANIN EN İYİ (VR) TEKNOLOJİSİ SEÇİLDİ
Konaklama ve turizm sektörüne VR teknolojisi sağlayan  firmalardan ve NY&Co. olarak bizim Türkiye partner firması olduğumuz VRESORTS , geçtiğimiz yılın başında dünyanın ilk VR Otel Rezervasyon platformunu oluşturmuş ve bir lansman gerçekleştirmişti.
Bu lansman ile birlikte, bu başarılı platform önde gelen teknoloji ve hospitality kuruluşları tarafından ödüle layık görüldü ve görülmeye devam ediyor.
Aşağıda VRESORTS’ un bu başarılarıyla ilgili duyuruların yer aldığı haber linklerini bulabilirisniz.
VResorts, konaklama ve otel sektörü için oluturulan Sanal Gerçeklik (VR) deneyimlerinde 1. sırada yer aldı
Kaynak : @hoteltechreport
Detayları aşağıdaki linkten okuyabilirsiniz.
https://hoteltechreport.com/marketing/virtual%20tours%20&%20vr/vresorts#

 

   

Yeniliklerden ve duyurulardan haberdar olmak istermisiniz?